Chrzanowscy strażacy zapraszają do zwiedzania swojej siedziby

Z myślą o dzieciach i młodzieży wypoczywających w sposób zorganizowany poza miejscem zamieszkania, jak i pozostających podczas ferii w domach, Komenda Powiatowa PSP w Chrzanowie organizuje akcję zwiedzania strażnicy „Bezpieczne zimowisko - otwarte strażnice".

Chrzanowscy strażacy zapraszają do zwiedzania swojej siedziby

- Proponujemy dzieciom i młodzieży zwiedzanie naszej komendy, w trakcie którego będzie możliwość zapoznania się ze sprzętem, wyposażeniem ratowniczym i naszymi koszarami. Dzieci i młodzież będą mogły się dowiedzieć jak uniknąć zagrożeń i zachować w sytuacji kryzysowej - mówi st. kpt. Wojciech Rapka z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie.
Chętnych do skorzystania z oferty prosimy o kontakt telefoniczny z asp. sztab. Maciejem Cabałą w celu ustalenia terminu spotkania - tel. 32 627 89 12.