Budowa sali przy ekonomiku przebiega zgodnie z harmonogramem

Początkiem sierpnia zakończy się budowa sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini - mówi Klementyna Kłeczek, dyrektor wydziału rozwoju i inwestycji starostwa.

Budowa sali przy ekonomiku przebiega zgodnie z harmonogramem

Zgodnie z harmonogramem dokonano prac rozbiórkowo - przygotowawczych (zjazd na plac budowy z drogi publicznej, rozbiórka boiska asfaltowego i części jego ogrodzenia, wywiezienie gruzu i ziemi z placu budowy), wykonano roboty ziemne pod fundamenty, ściany fundamentowe żelbetowe, płytę betonową wraz z podkładem materiałów sypkich na gruncie, ściany zewnętrzne kondygnacji nadziemnych i wewnętrznych murowane z bloczków gazobetonowych, naproża i wieńce żelbetowe, stropy żelbetowe międzykondygnacyjne na zapleczu sanitarno-technicznym, schody wewnętrzne i przyłącze wodno-kanalizacyjne oraz odwodnienie terenu. Kilka dni temu dostarczono także na plac budowy konstrukcję stalową, która lada dzień zostanie zamontowana.
Inwestorem prac jest powiat chrzanowski, wykonawcą firma Chemobudowa Kraków - SA. Inwestycja kosztuje powiat 4 mln zł.
(KR)