Najlepsi w szachach

17 lutego w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach Dziewcząt i Chłopców.

Najlepsi w szachach

- Zawody rozgrywano w formie indywidualnej (osobno dla dziewcząt i chłopców) systemem szwajcarskim. Tempo gry na zawodnika wynosiło 15 minut - mówi Krzysztof Zubik, dyrektor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Chrzanowie - organizatora zawodów.
W zawodach wyłoniono trzy najlepsze dziewczyny i trzech najlepszych chłopców, którzy będą reprezentować powiat chrzanowski w zawodach finałowych na szczeblu województwa małopolskiego.

Klasyfikacje w poszczególnych kategoriach:

1. Katarzyna Zelenka ( I LO Chrzanów)
2. Sabina Kuś ( II LO Chrzanów)
3. Agnieszka Pieczara (( I LO Chrzanów)

1. Miłosz Lorek ( I LO Chrzanów)
2. Szymon Michna ( I LO Chrzanów)
3. Radosław Barski ( I LO Chrzanów)

Drużynowo dziewczęta
1. I LO Chrzanów