Zapraszamy wszystkich na charytatywny turniej piłki nożnej

5 marca gramy na rzecz Hospicjum Homo - Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie, filia w Chrzanowie. Jeśli tylko możesz, przyjdź o godzinie 9:00 na halę sportową przy Zespole Szkół w Libiążu i wspomóż swym dopingiem zawodników.

Zapraszamy wszystkich na charytatywny turniej piłki nożnej

Emocji sportowych na pewno nie zabraknie, udział potwierdziło aż 14 drużyn, m.in. samorządowcy, policjanci, strażacy, lekarze, ratownicy medyczni. Całkowity dochód - w czasie turnieju będzie prowadzona kwesta - zostanie przekazany Hospicjum Homo - Homini im. Św. Brata Alberta, filia w Chrzanowie.

Turniej jest organizowany już po raz czwarty, w zeszłym roku wygrała drużyna Kromis - Bis i udało się zebrać około 2 000 zł, za które hospicjum zakupiło potrzebny do pracy sprzęt.

Organizatorem zawodów jest Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz Hospicjum Homo - Homini. Jednocześnie dziękujemy Zespołowi Szkół w Libiążu za nieodpłatne udostępnienie hali sportowej.