Sukces młodych szczypiornistów

Bardzo udanie wystartowali młodzi piłkarze ręczni PMOS Chrzanów w  Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych "Poddębice Cup 2011". Nie tylko zajęli I miejsce, ale też nie przegrali żadnego meczu.
Sukces młodych szczypiornistów

Zawody odbyły się w dniach 25 - 27.02.2011. w Poddębicach (koło Łodzi). W pierwszej fazie turnieju drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 6 drużyn, w których rywalizowano systemem każdy z każdym, następnie odbyły się mecze półfinałowe, natomiast w niedzielę rozegrano finały.

Nasi chłopcy bezapelacyjnie wygrali swoją grupę uzyskując następujące rezultaty:
PMOS Chrzanów - Śląsk Wrocław 16 : 13
PMOS Chrzanów - Nielba Wągrowiec 17 : 10
PMOS Chrzanów - Nike Kalisz 12 : 11
PMOS Chrzanów - Zagłębie Lubin 12 : 10
PMOS Chrzanów - Spartakus Zielona Góra 21 : 15

Półfinał:
PMOS Chrzanów - UKS Spartakus Buk 28 : 12

Finał:
PMOS Chrzanów - Spartakus Zielona Góra 25 : 22

Mecz finałowy miał swoją dramaturgię, bardzo dobrze zaczęli nasi przeciwnicy prowadząc 1 lub 2 bramkami prawie przez całą pierwszą połowę, dopiero w końcówce tej odsłony nasi chłopcy doprowadzili do remisu 10 : 10. Po przerwie zdołaliśmy uspokoić grę i systematycznie powiększać przewagę, która w 30 min. meczu wynosiła 5 bramek. W ostatnich 5 min. Zielona Góra przeszła do obrony "każdy swego", której nie przestraszyli się nasi zawodnicy i wygrali mecz 25 do 22.

Końcowa tabela turnieju:
1. PMOS Chrzanów
2. Spartakus Zielona Góra
3. UKS Spartakus Buk
4. Trops Poddębice
5. Zagłębie Lubin
6. Nike Kalisz
7. Polonia Środa Wielkopolska
8. Jedynka Sieradz
9. Śląsk Wrocław
10 Nielba Wagrowiec
11 Zew Świebodzin
12 UKS Drawianka Drawno

Skład drużyny PMOS Chrzanów:
Konrad Bogusz, Michał Dęsoł, Dawid Skoczylas, Patryk Rola, Przemysław Wierzbic, Grzegorz Figura, Wojciech Dzierwa, Paweł Wysowski, Michał Wiatr, Bartosz Gajewski, Michał Mucha, Wierzbic Marcin, Marek Bębenek, Kamil Zawada.
Trener: Leszek Wójcik
Patryk Rola został wybranym najlepszym zawodnikiem turnieju, natomiast Michał Dęsoł najlepszym zawodnikiem zespołu