Odkrywają dziecięce talenty

Minister Edukacji Narodowej nadał tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów" Powiatowemu Młodzieżowemu Domu Kultury i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Trzebini.

Tablicę odsłaniają Irena Fudała, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i Mirosława Piotrowska, dyrektor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini

Rok szkolny 2010/2011 został nazwany Rokiem Odkrywania Talentów. Uroczystość odsłonięcia tablic z napisem „Miejsce Odkrywania Talentów" w PMDK i PPP w Trzebini odbyła się 21 marca. Te dwie trzebińskie placówki będące jednostkami organizacyjnymi powiatu chrzanowskiego znalazły się tym samym na mapie pozaszkolnych miejsc odkrywania talentów promującej instytucje i organizacje wspierające uzdolnienia dzieci i młodzieży.
(KR)