Ul. Ostra Góra w Psarach będzie czasowo zamknięta

W związku z przebudową ciągu dróg powiatowych w gminie Trzebinia wykonawca robót  - firma DROBET S.C. informuje, że   27 czerwca zostanie zamknięty odcinek DP nr 1052 K - ul. Ostra Góra  w Psarach od skrzyżowania z DW nr 791 - ul. Olkuską w Myślachowicach do skrzyżowania z DP nr 1049 – ul. Jana Pawła II w Psarach. Przewiduje się, że ul. Ostra Góra będzie zamknięta do 2 lipca.

Ul. Ostra Góra w Psarach będzie czasowo zamknięta

Od Psar objazd będzie prowadzony ulicami: Jana Pawła II, Łokietka, Paderewskiego, DK nr 79 (ul. Krakowska) i DW nr 791 (ul. Piłsudskiego, Trzebińska i Olkuska).

Przepraszamy za utrudnienia.

Objazdy