Targi pracy odwiedziło ponad 500 osób

Na tegorocznych targach pracy zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie bezrobotnym przedstawiono: 144 oferty pracy proponowane przez osiemnastu pracodawców z powiatu chrzanowskiego, 291 ofert urzędów pracy z Olkusza, Oświęcimia, Jaworzna i Chrzanowa, 55 propozycji Agencji Pracy Tymczasowej oraz 155 ofert Eures. Targi odwiedziło ponad 500 osób.   

Targi pracy odwiedziło ponad 500 osób

Fot. Targi pracy w chrzanowskim PUP odbyły się 28 czerwca

 

Swoje stoiska na targach pracy wystawili: Terys z Chrzanowa, Fablok z Chrzanowa, Peritus R. Osuch z Chrzanowa, Thermoplast z Libiąza, Unimięs z Chrzanowa, Eko Recykling z Libiąża, Modern Bud z Trzebini, EPS System z Trzebini, Duhabex z Trzebini, Page z Myślachowic, Żak Szkoły Policealne z Jaworzna, Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Karniowice, Wssytem z Chrzanowa, Art. Mlecz z Chrzanowa, Wimatrans, z Trzebini Apeiron z Chełmka, Monalisa z Libiąza i Hydro z Chrzanowa. Pracę oferowano m.in. w zawodach: tapicer, krojczy, kierowca, spedytor, magazynier, operator suwnic, konstruktor, technik narzędziowiec, operator linii, kolorysta, pracownik produkcji, pracownik magazynu, księgowy, inżynier elektryk, elektronik, nauczyciel, fakturzystka, referent ds. administracyjnych, fliziarz, menadżer kontraktów budowlanych, sprzedawca internetowy.
Bezrobotni otrzymali również informację  na temat bezpłatnych szkoleń i dotacji unijnych na rozkręcenie biznesu. Absolwenci natomiast wzięli udział w prelekcji „ABC absolwenta w poszukiwaniu pracy”.