W szkołach ponadgimnazjalnych są jeszcze wolne miejsca

29 czerwca szkoły ponadgimnazjalne opublikowały listy uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia. 1 lipca upubliczniono listy przyjętych.  Rekrutacja uzupełniająca trwała do 4 lipca.  Zgodnie z decyzją Małopolskiego Kuratora Oświaty dodatkowa rekrutacja będzie  trwać od 25 do 30 sierpnia.

W szkołach ponadgimnazjalnych są jeszcze wolne miejsca

Jak informuje Magdalena Radwan, główny specjalista Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu  chrzanowskiego starostwa, są jeszcze wolne miejsca w poszczególnych klasach szkół ponadgimnazjalnych powiatu chrzanowskiego.

Wyniki naboru uzupełniającego