Ul. Paderewskiego w Dulowej będzie zamknięta

Od 29 lipca do 12 sierpnia ul. Paderewskiego w Dulowej na odcinku od skrzyżowania z  DK 79 – ul. Krakowską do skrzyżowania z drogą gminną - ul. Spacerową będzie zamknięta. Objazd do Karniowic zostanie poprowadzony ul. św. Floriana.

Ul. Paderewskiego w Dulowej będzie zamknięta

Planowane zamknięcie ul. Paderewskiego jest związane z przebudową ciągu dróg powiatowych nr 1049K i 1052K w gminie Trzebinia. Prace wykonuje firma DROBET Sp. z o.o. z Woli Filipowskiej. Inwestorem jest Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie.

Schemat objazdu