PCPR organizuje Piknik Rodzinny

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na Piknik Rodzinny dla rodzin zastępczych i mieszkańców powiatu chrzanowskiego.

PCPR organizuje Piknik Rodzinny

Piknik odbędzie się  27 sierpnia w godz. 12-17 na boisku sportowym przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym przy ul. Paderewskiego 1 w Chrzanowie.

W programie

Występ folklorystyczny wychowanków i wychowawców Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej Fundacji Viribus Unitis w Babicach oraz zespołu Nasz Tata Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini, pogadanka na temat bezpieczeństwa, olimpiada rodzinna, biesiadowanie, poczęstunek, zabawy kreatywne i edukacyjne, pląsy taneczne oraz konkursy z nagrodami.