Zdobądź monetę wydaną na 100-lecie chrzanowskiego liceum

Z okazji obchodów 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Chrzanowie powiat chrzanowski we współpracy z Mennicą Śląską sp. z o.o. wydał kolejną monetę z kolekcji 100 Talarów Chrzanowskich.

Zdobądź monetę wydaną na 100-lecie chrzanowskiego liceum

Monety dostępne są w następujących punktach dystrybucyjnych

Bank Spółdzielczy w Chrzanowie, al. Henryka 22 oraz w placówkach Banku Spółdzielczego:

- ul. 29 Listopada 19, Chrzanów

- ul. Partyzantów 2, Chrzanów  (budynek Starostwa Powiatowego w Chrzanowie – parter)

- ul. Zielona 20 (budynek Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej)

- aleja Henryka 20, Chrzanów (budynek Urzędu Miejskiego – parter)

- ul. Pogorska, Chrzanów

- ul. Gęsikowskiego 7, Alwernia