Alicja Majewska wystąpiła w Mętkowie

25 listopada po raz piąty w zabytkowym modrzewiowym kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Mętkowie rozbrzmiala wspaniała muzyka ku czci Karola Wojtyły.

Alicja Majewska wystąpiła w Mętkowie

Fot. Alicja Majewska wystąpiła w kościele w Mętkowie

Wydarzenie tradycyjnie rozpoczęto uroczystą mszą św., której przewodniczył  ksiądz Antoni Kania – proboszcz parafii M.B. Nieustającej Pomocy w Krzeszowie (kolo Żywca).

Po zakończonym nabożeństwie rozpoczął się wyczekiwany przez wszystkich koncert w wykonaniu Alicji Majewskiej oraz Włodzimierza Korcza, a kolejno  po nim wystąpił Chór Kameralny Quattro Voci pod batutą Artura Sędzielarza.

Wśród organizatorów tegorocznego koncertu znaleźli się min.: tradycyjnie Fundacja „Barka", Województwo Małopolskie, Starostwo Powiatowe
w Chrzanowie, Urząd Gminy w Babicach oraz Firma Handlowa – Usługowa MAZUR – Zdzisław Domurat.

Czy wiesz, że…

W latach poprzednich gwiazdą wieczoru byli m.in.: Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Mieczysław Szcześniak oraz Eleni z zespołem.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i serdecznie zapraszamy za rok!