Konsultacje z organizacjami pozarządowymi

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego ogłasza przeprowadzenie konsultacji w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami działającymi w sferze działalności pożytku publicznego.Konsultacje będą prowadzone w terminie od 28 listopada do 8 grudnia 2011 roku.

Konsultacje z organizacjami pozarządowymi

UCHWAŁA Nr 57/146/2011 Zarządu Powiatu Chrzanowskiego z dnia 24 listopada 2011r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu Uchwały Rady Powiatu Chrzanowskiego w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

Projekt Uchwały Rady Powiatu Chrzanowskiego w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

FORMULARZ KONSULTACJI Projektu Uchwały Rady Powiatu Chrzanowskiego w sprawie określenia trybu