Wigilia na chrzanowskim Rynku

Piękną tradycją naszego miasta stała się "Wigilia na chrzanowskim rynku". W tym roku zapraszamy Państwa 17 grudnia o godzinie 11.00

Wigilia na chrzanowskim Rynku

Fot. Z archiwum MOKSiR

 

Organizatorzy  przygotowali  wiele atrakcji, m.in. występy zespołów folklorystycznych z Balina, Płazy i Pogorzyc, oraz kolędników „ Z Rajem” z Płazy.  Zaprezentują się  też zespoły: „Jedyneczki” z SP nr 1 oraz „Fantazja”, „Impresja” i studio piosenki„Bell Canto” z MOKSiR – z programem najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek.  Podczas wigilii nastąpi również rozstrzygnięcie konkursu na ozdoby bożonarodzeniowe i maski obrzędowe. Nie zabraknie też  smakowitych potraw wigilijnych oraz wspólnych życzeń i dzielenia się opłatkiem.


CHRZANOWSKA WIGILIA jest doskonałą okazją na wspólne przedświąteczne spotkanie się mieszkańców naszego miasta, złożenie sobie życzeń, podzielenie się opłatkiem i skosztowanie tradycyjnych potraw.