Fundacja na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie zebrała pieniądze na zakup tomografu komputerowego

11 lutego Fundacja na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie zorganizowała Charytatywny Bal Walentynkowy. W trakcie zabawy przeprowadzono licytacje, loterie i konkursy. Uzbierano ponad 7 tys. zł na zakup nowego tomografu komputerowego.

Fot. Konkurs walentynkowy na najpiękniejszą kreację w kolorze czerwonym

- Bal uważamy za bardzo udany, a zebrana suma przerosła oczekiwania organizatorów - podkreśla  Jadwiga Dudek, pracownik fundacji.

Czy wiesz, że...

Zarząd Fundacji na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie tworzą: Emil Tobolski (prezes)Jarosław Bigaj (wiceprezes), Jadwiga Letner (skarbnik) oraz członkowie: Anna Brożek-Stanisławska, Jacek Boroń, Zbigniew Duda, Alicja Kaim i Teresa Wojciechowska.