Zabawa karnawałowo-walentynkowa w DPS-ie

14 lutego mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Płazie wraz z opiekunami i terapeutami bawili się na imprezie karnawałowo-walentynkowej.    

Zabawa karnawałowo-walentynkowa w DPS-ie

Fot. Z archiwum DPS w Płazie

 

Każdy uczestnik otrzymał czerwone serduszko, które dawało przepustkę do sali balowej, gdzie królowała muzyka zapraszająca do tańca. Żywiołowy taniec przeplatany był koncertem życzeń i konkursami. Podobne zabawy organizowane są w DPS-ie co roku.  

 

 

Fot. Z archiwum DPS w Płazie