Tłumy na targach pracy w Dworze Zieleniewskich

W Gminnych Targach Pracy zorganizowanych przy współpracy PUP w Chrzanowie i  Urzędu Miasta w Trzebini wzięli udział pracodawcy, którzy bezpośrednio chcieli dokonać doboru kandydatów na poszczególne stanowiska pracy, sąsiednie urzędy pracy, agencje pracy tymczasowej oraz partnerzy rynku pracy, czyli instytucje wspierające przedsiębiorczość.

Tłumy na targach pracy w Dworze Zieleniewskich

Fot. Gminne Targi Pracy w Dworze Zieleniewskich w Trzebini

Celem targów było umożliwienie zapoznania się wszystkim osobom bezrobotnymi poszukującym pracy zainteresowanym podjęciem zatrudnienia, z oczekiwaniami i wymogami obecnego rynku pracy, a wystawcom – bezpośredniego z nimi kontaktu. - Oferujący miejsca pracy mieli możliwość dotarcia do jak największej liczby osób, które spełniają wymagania na dane stanowiska pracy. Odwiedzający targi mogli przeprowadzić bezpośrednie rozmowy z pracodawcami lub ich przedstawicielami na temat aktualnego zapotrzebowania na pracowników i wymagań wobec osób zatrudnianych. Mieli także możliwość skorzystania z bogatej, różnorodnej oferty aktywizacyjnej – podkreśla Ewelina Pytlak, kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej chrzanowskiego PUP.

Targi pracy w liczbach

780 - łączna ilość ofert pracy