Mistrzostwa w mikstach siatkarskich na 50-lecie libiąskiego zespołu szkół

Z okazji 50 - lecia szkoły 2 kwietnia w Zespole Szkół w Libiążu odbyły się mistrzostwa szkoły w mikstach siatkarskich.

Mistrzostwa w mikstach siatkarskich na 50-lecie libiąskiego zespołu szkół

Do udziału w zawodach zgłosiło się 29 zespołów, które zostały podzielone na 6 grup. W grupach mecze odbywały się systemem każdy z każdym do 21 punktów. Z grupy do dalszych rozgrywek przechodziły pod dwa zespoły. W ten sposób do dalszych rozgrywek weszło 12 zespołów, które podzielono na 3 grupy. Z każdej z nich do półfinałów przechodziła jedna drużyna.

W finale zagrali:

 

  1. Maria Wątor(IIa), Kamil Hajda (IVe)
  2. Anna Kos (IIIb), Kamil Kumorowicz (IIIa)
  3. Ola Ptak (IIa), Paweł Ciuła (IIIa)

 

Końcowe wyniki to:

 

I   Miejsce       Ola Ptak, Paweł Ciuła

II  Miejsce      Anna Kos, Kamil Kumorowicz

III Miejsce      Maria Wątor, Kamil Hajda

Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów, natomiast młodzież wykazała się świetnymi umiejętnościami zarówno siatkarskimi jak i organizacyjnymi.

Mistrzostwa szkoły przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. Zwycięskie drużyny zostały wynagrodzone dyplomami oraz pamiątkowymi koszulkami.

Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Libiążu.