Chrzanowska biblioteka Mistrzem Promocji Czytelnictwa

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Celem konkursu jest popularyzacja działań bibliotek na rzecz upowszechniania czytelnictwa. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 10 maja podczas III Warszawskich Targów Książki.

Chrzanowska biblioteka Mistrzem Promocji Czytelnictwa

13 kwietnia 2012 roku, Jury w składzie: Joanna Pasztaleniec-Jarzyńska (przewodnicząca), Małgorzata Jezierska, Barbara Budyńska, Marzena Przybysz, Anna Grzecznowska, przyznało następujące nagrody:

I nagroda: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie

II nagroda: Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszynie