Uczeń chrzanowskiego I LO zakwalifikował się do etapu centralnego Oliimpiady Wiedzy Ekologicznej

Krzysztof Jania, uczeń kl. II d Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie zakwalifikował się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Do konkursu przygotowała Krzysztofa Beata Łapuszek.

Fot. Beata Łapuszek ze swoim uczniem Krzysztofem Janią

Krzysztof Jania to uczeń idealny - jak mawia jego nauczycielka Beata Łapuszek. Świetnie sobie radzi zarówno w przedmiotach ścisłych, jak i humanistycznych. W przyszłości chce zostać lekarzem. Ma wszechstronne zainteresowania. Podkreśla, że wiedzy nie zdobywa się jedynie z książek, a przede wszystkim przez własne doświadczenia i kształtujące dyskusje. Uwielbia góry.

Sukcesy Krzysztofa:

- I miejsce w VI Powiatowym Konkursie "Chemia w życiu codziennym" organizowanym przez II LO w Chrzanowie

- Finał wojewódzki Konkursu Wiedzy Chemicznej

- Udział w eliminacjach wojewódzkich Olimpiady Biologicznej

- Udział w II etapie Turnieju Geografii Polski "Romer"

- Udział w konkursie fizycznym Lwiątko

- Udział w IX Powiatowym Konkursie Zainteresowań Matematyki w Libiążu