Słoneczna Fala Muzyki w Starej Kotłowni

26 maja w chrzanowskim klubie "Stara Kotłownia" odbędzie się impreza muzyczna pod hasłem "Słoneczna Fala Muzyki".

Słoneczna Fala Muzyki w Starej Kotłowni

Organizatorami akcji są Chrzanowska Telewizja Lokalna oraz Stowarzyszenie "Przyjaźni Miastu" i MOKSiR w Chrzanowie. W ramach akcji zostanie przeprowadzony przegląd zespołów młodzieżowych "KLANG" oraz dwa dodatkowe koncerty - zespołów "BAO" oraz gwiazdy wieczoru "Załogi Andrzeja".

To już czwarta edycja Słonecznej Fali Muzyki. ChTV i SPM wspólnymi siłami organizują ją po raz drugi. W zeszłym roku postanowiliśmy, że przegląd i cykliczną imprezę muzyczną z wątkiem charytatywnym połączymy w jedno przedsięwzięcie. Akcja zakończyła się sukcesem, zatem zdecydowaliśmy, iż w tym roku również wykorzystamy taką formułę.

W przeglądzie wezmą udział cztery kapele: "Kompromis", "Sanity", "Epic Fail" oraz "Tajna Lista". W Jury konkursu zasiądą przedstawiciele MOKSiR w Chrzanowie i Stowarzyszenia "Przyjaźni Miastu".
  Pozostałe dwa w/w zespoły ("Bao", "Załoga Andrzeja") zagrają po konkursie specjalnie dla chrzanowianina - Kuby Urbańczyka, cierpiącego na stwardnienie rozsiane (informacje o kubie-> www.kubapomoc.pl). Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny, ale w czasie imprezy wolontariusze będą zbierać do puszek datki. Dochód zostanie przeznaczony na sfinansowanie Kubie pakietu zabiegów rehabilitacyjnych.