Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Dzień Dziecka – wędkowanie na stawach w Kroczymiechu

Informacja o przebiegu zawodów wędkarskich spławikowych z okazji Dnia Dziecka zorganizowanych przez Koło PZW nr 11 Fablok pod patronatem Starosty Chrzanowskiego.

Dzień Dziecka – wędkowanie na stawach w Kroczymiechu

fot. Marek Oratowski


Zawody odbyły się w dniu 2012.06.10 w godzinach od 8:00 do 11:00 na stawach własnych Koła PZW nr 11 Fablok w Kompleksie Leśnym „Kroczymiech" w Chrzanowie. Uczestniczyło w nich czternaścioro dzieci, w tym sześć dziewczynek i ośmiu chłopców, w przedziale wiekowym od ośmiu do dwunastu lat. Wraz z opiekunami w imprezie uczestniczyło około 40 osób.

Nagrody rzeczowe, dyplomy i pakiety promocyjne Starostwa dla uczestników zawodów zostały ufundowane przez Starostę Chrzanowskiego przy dużym wkładzie organizacyjnym pracowników Wydziału Promocji i Funduszy Pozabudżetowych.

Zarząd Koła PZW nr 11 Fablok był fundatorem słodyczy i ciepłego posiłku ( kiełbasek z grilla).

Każdy z zawodników wylosował numer stanowiska i po odgwizdaniu przez sędziego rozpoczęcia zawodów przystąpił do wędkowania. Wszyscy zawodnicy mieli owocny połów.

Każde dziecko zostało obdarowane nagrodą rzeczową i słodyczami.

Impreza przebiegła w wesołej atmosferze przy pięknej, słonecznej pogodzie i efektywnym wędkowaniu.

Zawodnicy wraz z opiekunami wzmocnili siły kiełbaskami z grilla serwowanymi przez członków Zarządu Koła PZW nr 11 Fablok.

Wszystkie dzieci i opiekunowie byli bardzo usatysfakcjonowani imprezą i wyrazili chęć uczestnictwa w zawodach na przyszły rok.

 

opracowano: Zarząd Koła PZW nr 11 Fablok - Sekretarz Aleksander Krzyżanowski


Serdecznie dziękujemy za udostępnienie zdjęć Panu Markowi Oratowskiemu, dziennikarzowi Tygodnika Ziemi Chrzanowskiej „Przełom".