Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Wykadruj unijne inwestycje i weź udział w konkursie

Do 28 września nadsyłać można zdjęcia w konkursie „Wykadruj inwestycje. Pokaż efekty Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego" organizowanym przez samorząd województwa.

Wykadruj unijne inwestycje i weź udział w konkursie

Na wakacyjny wypoczynek zabierz ze sobą aparat fotograficzny, wykadruj inwestycje i pokaż jak Małopolska zmienia się z pomocą europejskich pieniędzy. Zrób niepowtarzalne zdjęcie inwestycji, która otrzymała unijną dotację przyznaną przez marszałka w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013r. i zgłoś je w konkursie.

Jest o co powalczyć. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: cyfrowa lustrzanka, netbook i oprogramowanie Adobe Photoshop Elements. Finaliści otrzymają także bilety wstępu do wybranych miejsc sportu i kultury w Małopolsce. Najlepsze zdjęcia wybiorą także internauci w specjalnym głosowaniu.

 

UWAGA !

Zdjęcia można dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Funduszy Europejskich

Zespół Centrum Informacyjne FEM

Ul. Wielicka 72 B

30-552 Kraków

z dopiskiem „Wykadruj inwestycję"

 

Więcej o konkursie:

http://apps.facebook.com/wykadrujinwestycje/ oraz www.fundusze.malopolska.pl

 

Zachęcamy do udziału !!!