Konferencja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W dniu 23 lipca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chrzanowie odbyło się spotkanie z Zarządem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie dot. możliwości dofinansowania zadań ze środków funduszu.

Konferencja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Na zaproszenie Starosty Chrzanowskiego Adama Potockiego oraz Posła na Sejm RP Tadeusza Arkita licznie przybyli przedstawiciele samorządów z terenu powiatu, jednostek organizacyjnych powiatu i gmin, a także instytucji oraz przedstawiciele firm działający na naszym terenie. Pani Małgorzata Mrugała Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie przedstawiła możliwości pozyskania funduszy w formie dofinansowania oraz pożyczek niskooprocentowanych zarówno na zadania inwestycyjne jak i nie inwestycyjne oraz zachęcała do korzystania ze środków, z uwagi na bardzo niskie – korzystne oprocentowanie pożyczek (4% lub 5%). Po wystąpieniu członków Zarządu Funduszu odbyła się dyskusja, w trakcie której zainteresowani pytali o możliwości finansowania konkretnych zadań.

FINANSOWANIE INWESTYCJI ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środkowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie - Prezentacja