Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

UWAGA - UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie, informuje o awaryjnym zamknięciu ul. 22 Lipca w Trzebini od skrzyżowania z ul. 1000 Lecia Państwa Polskiego do skrzyżowania z ul. Miłą (przejazd kolejowy znajdujący się w ciągu ulicy) w dniu 30.09.2012 r. od godz. 12.00 do godz. 16.00.

Zamknięcie spowodowane jest wymianą rogatek kolejowych na przejeździe kolejowym. Sposób wymiany rogatek wymusza czasowe zamknięcie drogi na okres prowadzonych prac. Przed zamkniętym zostanie postawione oznakowanie w postaci znaków B-1 oraz bariery U-20b. Zalecany objazd do ul. Grunwaldzkiej od skrzyżowania ul. 22 Lipca i ul. 1000 Lecia Państwa Polskiego, ul. 1000 Lecia Państwa Polskiego aż do skrzyżowania z ul. Kopalnianą, następnie ul. Kopalnianą do skrzyżowania z ul Grunwaldzką. Objazd od strony ul. Grunwaldzkiej, ul. Grunwaldzką, następnie ul. Kopalnianą do skrzyżowania z ul. 1000 Lecia Państwa Polskiego i dalej ul. 1000 Lecia Państwa Polskiego do skrzyżowania z ul. 22 Lipca.