Obchody 50-lecia Zespołu Szkół w Libiążu

W dniu 13 października 2012 odbędą się obchody 50-lecia Zespołu Szkół w Libiążu.

Obchody 50-lecia Zespołu Szkół w Libiążu

Program jubileuszu obejmuje:

10.00 –Msza św. w kościele Św. Barbary;

11.15 – Część artystyczna w Libiąskim Centrum Kultury;

13.10 – Odsłonięcie tablicy pamiątkowej;

14.00 – Poczęstunek;

20.00 – „Studniówka po latach" – bal.

Do uczestnictwa w tym ważnym dla nas wydarzeniu zaproszono Małopolskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa oraz władze: powiatu, PKW i ZG Janina, gminy Libiąż, byłych i obecnych pracowników oraz uczniów Zespołu Szkół.

Obchodom towarzyszyć będzie wystawa poświęcona historii szkoły. Oglądający dowiedzą się z niej, jak doszło do powstania Zespołu Szkół. Dzięki zdjęciom poznają osoby związane ze szkołą na co dzień, zarówno te, które w niej pracują, jak i te, które się w niej uczą. Będą też mogli poczytać o tym, czym żyje szkoła od września do czerwca każdego roku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w uroczystości 50-lecia Szkoły

Dyrektor Zespołu Szkół

Bogumiła Buchała