Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Infokiosk w Wygiełzowie

W dniu 16 października 2012 roku na dużej sali w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbyła się konferencja prasowa na której min. promowano nowo zainstalowany infokiosk.

Infokiosk w Wygiełzowie

Decyzją Małopolskiej Organizacji Turystycznej w Krakowie infokiosk jest umieszczony przy Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Wygiełzowie już od początku października.

 

To najwyższej jakości urządzenie jest jednym z dziewięciu takich urządzeń w Małopolsce, a na terenie Powiatu Chrzanowskiego jedynym. Na terenie całej Polski podobnych infokiosków ma się pojawić ok. 400.

 

Infokioski różnią się zasadniczo od mniejszych montowanych w punktach Informacji Turystycznej. Monitor w/w urządzenia ma 42 – calowy ekran, jest wodoodporny, wcząsoodporny i wykonany z wysoce trwałego materiału.

 

Urządzenie ma służyć przede wszystkim turyście poprzez informację turystyczną na temat min.: wydarzeń, imprez, a także baz noclegowych, gastronomicznych i innych ciekawych informacji zawartych na stronach internetowych o zasięgu lokalnym, regionalnym, a nawet obejmującym całą Polskę.