Nietypowa 18-stka

...Choć wybiła osiemnastka – Dorosłości to namiastka!

Nie przejmujcie się latami. One lecą ponad Wami...

Nietypowa 18-stka

W dniu 30 listopada w Domu Ludowym w Okleślnej Teatr Ludowy Tradycja świętował osiemnastą rocznicę swojego istnienia.

Z tej okazji aktorzy Tradycji wystawili spektakl pt. „Ożenek" Mikołaja Gogola, który został wyreżyserowany przez Marcina Kobierskiego aktora teatru Bagatela w Krakowie.

Podczas jubileuszowego spotkania nie zabrakło podziękowań i gratulacji od władz gminy i powiatu. Starosta Chrzanowski Adam Potocki wraz Wicestarostą Marią Siudą życzyli dalszych sukcesów oraz zawsze pełnej widowni. Burmistrz Alwerni Jan Rychlik wręczył pełnoletniej Tradycji sporych rozmiarów dowód osobisty.