Przekazanie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Oświęcimiu

Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, z dniem 1 stycznia 2013 r. powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu mł. bryg. Piotra Filipka, który do tej pory sprawował funkcję Zastępy Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie

Przekazanie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Oświęcimiu

Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie

Uroczysta zmiana służb odbyla się 10 stycznia 2013 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Chrzanowie. W ramach niniejszej uroczystości pożegnano mł. bryg. Piotra Filipka.

Przekazanie obowiazków  Komendanta Powiatowego mialo miejsce 15 stycznia 2013 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Oświęcimiu. Ustępujący Komendant st. bryg. Tadeusz Spyra w obecności nadbryg. Andrzeja Mroza - Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, przekazał sztandar Komendy powołanemu mł. bryg. Piotrowi Filipkowi. Na uroczystości Powiat Chrzanowski reprezentowała Pani Maria Siuda - Wicestarosta oraz stał bryg. Pan Marek Bębenek - Komendant Powiatowy Państwowej Staży Pożarnej w Chrzanowie.