Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą

Informujemy, iż Zarząd Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie we współpracy z Burmistrzem Gminy Alwernia,  organizuje w dniu 31.01.2013r. spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą.

Spotkanie pn. „Jak uzyskać wsparcie na rozpoczęcie lub rozwój własnej firmy"Działalność Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie oraz oferta Instytucji Otoczenia Biznesu rozpocznie się o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Alwerni.W załączeniu przesyłamy treść zaproszenia wraz z ramowym programem spotkania.

PROGRAM SPOTKANIA