III Festiwal Nauki w II LO w Chrzanowie

W dniu dzisiejszym tj. 15 marca 2013 roku odbył się III "Festiwal Nauki" zorganizowany przez dyrekcję II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie.

III Festiwal Nauki w II LO w Chrzanowie

Fot. Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Satrostwa Powiatowego w Chrzanowie

Wśród zaproszonych gości znaleźli się min.: Pan Adam Potocki-Starosta Chrzanowski, Pani  Magdalena Stanisławska - Dyrektor Wydziału Prezydialnego Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, Pani Katarzyna Siata-Przewodnicząca Małopolskiej Sieci Szpitali Promujących Zdrowie, Pani Paulina Jamrozik-dietetyk, pracownik Collegium Medicum, Pani Lucyna Kubicz- kierownik oddziału chrzanowskiego  Polskiego Czerwonego Krzyża, a także opiekunowie i uczniowie uczestniczący w Festiwalu.

Organizatorkami tegorocznego Festiwalu były: Pani mgr Aneta Mulka oraz dr Mirosława Przeworowska - Kawat.

Laureaci  III Festiwalu Nauki:

I MIEJSCE: Wojciech Różowski - Gimnazjum nr 1 w Trzebini

II MIEJSCE: Kinga Miszuta - Gimnazjum nr 2 w Chrzanowie

III MIEJSCE: Anna Śliperska - Publiczne Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Trzebini

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom Festiwalu serdecznie dziękujemy za wspaniałą prezentację i promocję zdrowego stylu życia.

PAMIĘTAJMY!

Prowadzenie zdrowego stylu życia, w tym dbałość o odpowiednią dietę, aktywność fizyczną, utrzymanie właściwej masy ciała, unikanie nałogów, wykonywanie badań profilaktycznych oraz szczepień, a także unikanie nadmiernej ilości promieni slonecznych i substancji rakotwórczych jest wskazane w związku z zwalczaniem ryzyka wielu poważnych chorób w tym nowotworowych.