Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-18 w futsalu

Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu zaprasza na największą imprezę sportową ostatnich lat w Chrzanowie czyli Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-18 w futsalu. Turniej, w którym zagra dwanaście zespołów z całej Polski zostanie rozegrany w hali sportowej w Chrzanowie w dniach 22-24 marca.

Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-18 w futsalu

Tytułu mistrza Polski broni Rekord Bielsko-Biała. Początek rywalizacji grupowej w piątek 22 marca o godz. 12. Gospodarze grający pod szyldem Wisły Krakbet swój pierwszy mecz rozegrają o godz.17.50, a ich rywalem będzie GSF Gliwice. Po tym meczu odbędzie się natomiast uroczystość oficjalnego otwarcia mistrzostw. W sobotę od 9.00 zawodnicy będą walczyć w ostatnich meczach grupowych oraz ćwierćfinałach. W niedzielę walka o poszczególne pozycje. O 17.10 zaplanowano finał, po którym uczestnicy otrzymają nagrody.

Organizatorzy mogą liczyć na wsparcie władz samorządowych Starostwa Powiatowego i gminy Chrzanów. Honorowy patronat nad imprezą objęli: Poseł Parlamentu Europejskiego Róża Thun, Poseł RP Tadeusz Arkit, Starosta Powiatu Chrzanowskiego Adam Potocki, Burmistrz Miasta Chrzanowa Ryszard Kosowski.

MMP U-18 w Chrzanowie wspiera także grupa prywatnych sponsorów do których należą: Krakbet, Zina, Dan Cake, Megalo Catering, Silver Service, Tim Sport, Aero-Bw, Kuliński Group, Yes Sport, Salon Sportowy Magic Sport, Roltex, AKUL T-Mobile, Subforma, Stock Polska. Patronat medialny nad imprezą objął Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej Przełom i Chrzanowska Telewizja Lokalna, a o oprawę zadbają fotograf Marcin Niedośpiał i Dj Marcin Korzeniowski. W organizację włączył się także Podokręg Piłki Nożnej Chrzanów, MOKSiR Chrzanów i MKS Chrzanów.