Posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

W dniu 29.03.2013 r. odbyło się kolejne posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. Podstawowym tematem było podsumowanie działalności Policji, Straży Pożarnej oraz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Podczas posiedzenia omawiano następujące zagadnienia:

- przjęcie planu pracy Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porzadku,

- opiniowanie pracy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie,

- opniowanie pracy Szpitala Powiatowego w Chrzanowie,

- Informacja o zatwierdzeniu przez Radę Powiatu Chranowskiego sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porzadku za 2012 r.

- Przedstawienie założeń, kierunków działania programu "Bezpieczny Powiat Chrzanowski - Nie bądż bierny informuj i przecwdziałaj.

W posiedzeniu uczestniczyli przedstawiciele: Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie, Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie , Szpitala Powiatowego w Chrzanowie, Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa oraz pozostali członkowie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.