Konkurs na logotyp Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chrzanowie

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chrzanowie serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych powiatu chrzanowskiego do udziału w konkursie na logotyp Poradni.

Konkurs na logotyp Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chrzanowie

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie Konkursu umieszczonym na stronie internetowej Poradni www.ppp.powiat-chrzanowski.pl.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia zostały przesłane na adresy e-mail szkół.

Nagrodą dla zwycięzcy jest tablet o wartości 500 złotych ufundowany przez Starostwo Powiatu Chrzanowskiego.