Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Oskar Święczak najlepszy w strzelaniu

27 kwietnia w siedzibie Ligi Obrony Kraju młodzież rywalizowała w strzelaniu z karabinku pneumatycznego. Najlepszy wynik osiągnął 13-letni Oskar Święczak z Trzebini.

Oskar Święczak najlepszy w strzelaniu

Fot. Uczestnicy kwietniowych zawodów strzeleckich w siedzibie LOK

W II Powiatowych Zawodach Srzeleckich organizowanych przez chrzanowskie Stowarzyszenie LOK wzięło udział 80 dzieci. Każde mogło strzelić trzykrotnie.

Chrzanowska LOK współpracuje z Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury w Trzebini, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Chrzanowie i Starostwem Powiatowym w Chrzanowie oraz szkołami podstawowymi i gimnazjami.

Skupia 50 czynnych członków. Prezes Zarządu Andrzej Dańków oraz wiceprezes Jacek Palka zachęcają młodych do wstąpienia w szeregi organizacji. Planuje otworzyć drugą strzelnicę pneumatyczną oraz Ligę Strzelecką Gimnazjalną od nowego roku szkolnego.

Jak informuje prezes Dańków, 18 i 19 maja nad Zalewem Chechło odbędzie się otwarcie sezonu strzelecko-żeglarskiego. Końcem sierpnia natomiast odbędą się Zawody Strzeleckie o Mistrzostwo Powiatu Chrzanowskiego pod patronatem starosty chrzanowskiego już na nowej strzelnicy w siedzibie LOK przy ul. Jagiellońskiej 3 w Chrzanowie.Wyniki

Pistolet pneumatyczny

I miejsce Piotr Juras

II miejsce Paweł Brzóska

III miejsce Mateusz Bartosik