Tele-EKG Serce pod kontrolą

Program telediagnostyki kardiologicznej metodą Event-Holter, przeznaczony dla mieszkańców powiatów: miechowskiego, chrzanowskiego, proszowickiego i olkuskiego, którzy ukończyli 55 lat.

Tele-EKG Serce pod kontrolą

Leczysz się kardiologicznie? Cierpisz na zaburzenia rytmu serca? Dokuczają Ci omdlenia, zasłabnięcia lub zawroty głowy? Jeśli tak, to poproś swojego lekarza o skierowanie na bezpłatne badanie tele-EKG

Program Tele-EKG to:

• Nowoczesna diagnostyka chorób serca
  • Opieka kardiologów z renomowanego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie
  • Diagnostyka w domu przez 4 tygodnie
  • Konsultacje dietetyczne i wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia

Pilotażowym badaniem Tele-EKG objętych zostanie 100 pacjentów powyżej 55 roku życia zamieszałych na terenie powiatów: miechowskiego, chrzanowskiego, proszowickiego i olkuskiego.
Badanie realizowane jest przez Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, a finansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach międzynarodowego projektu „ADAPT2DC – Adaptacja do zmian demograficznych”.

Skierowanie na badanie może wydać lekarz pierwszego kontaktu lub kardiolog.
Informacja i rejestracja pacjentów:
+48 504 299 323 lub pod adresem e-mail: teleekg@szpitaljp2.krakow.pl
www.szpitaljp2.krakow.pl

Projekt jest realizowany w ramach Programu dla Europy Środkowej współfinansowanego ze środków EFRR.