Podsumowanie zawodów strzeleckich i regat żeglarskich

W dniach 18.05-19.05. 2013 Chrzanowski LOK zorganizował zawody Strzeleckie oraz regaty żeglarskie w ramach XIII Chrzanowskich Dni Trzeźwości. W sobotę na strzelnicy w Bolęcinie zawodnicy walczyli o puchar Starosty Chrzanowskiego w kategorii indywidualnej w Strzelaniu z kbks na 50m, a osady żeglarskie o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa w Dwuboju Żeglarsko-Strzeleckim. W niedzielę odbyły się regaty żeglarskie, gdzie osady walczyły o puchar komandora „Jacht Klubu” LOK Chrzanów oraz powiększały swój dorobek punktowy w klasyfikacji generalnej Dwuboju.

Podsumowanie zawodów strzeleckich i regat żeglarskich

Fotografie: LOK Chrzanów

W zawodach strzeleckich wzięło udział 30 zawodników i pięć osad, a w regatach żeglarskich wzięło udział 9 osad 3 osobowych.

Wyniki zawodów:

Zawody strzeleckie open Kbks – 50 o Puchar Starosty Chrzanowskiego

I miejsce            Marcin Krawczykiewicz LOK Chrzanów

II miejsce           Mateusz Bartosik PMDK Trzebinia „Kadet”

III miejsce          Piotr Tompalski PMDK Trzebinia „Kadet”

Regaty Żeglarskie o puchar Komandora „Jacht Klubu” LOK Chrzanów

I miejsce rodzina Nowaków Chrzanów

II miejsce LOK Chrzanów

III miejsce Klub żeglarski „BEZAN” Libiąż

Dwubój Żeglarsko Strzelecki o Puchar Burmistrza Chrzanowa w klasyfikacji generalnej

I miejsce LOK Chrzanów

II miejsce rodzina Nowaków Chrzanów