BEZPŁATNE PORADY OBYWATELSKIE W ALWERNI

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad obywatelskich. Doradca podczas poradnictwa udziela wsparcia w sprawach: rodzinnych, świadczeń socjalnych, zatrudnienia i bezrobocia, dziedziczenia oraz szeroko rozumianych stosunków międzyludzkich itp.

BEZPŁATNE PORADY OBYWATELSKIE W ALWERNI

Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga” w Libiążu uprzejmie informuje, że w ramach realizowanego projektu „Świadomy Obywatel Powiatu Chrzanowskiego” w Urzędzie Miejskim w Alwerni, przy ul. Zbigniewa Gęsikowskiego 7 zostaną zorganizowane Dni Porad Obywatelskich.

Wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Alwernia serdecznie zapraszamy w dniach:

• 20 czerwca 2013 roku (czwartek) w godzinach od 12:00 do 18:00

• 21 czerwca 2013 roku (piątek) w godzinach od 9:00 do 15:00

Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się na konkretny dzień i godzinę na listę znajdującą się w Biurze Obsługi w Urzędzie Miejskim w Alwerni lub pod numerem telefonu 12/283 11 15.