Powiat chrzanowski wyróżniony

Powiat chrzanowski zajął III miejsce w swojej kategorii w konkursie Markowy Samorząd ogłoszonym przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. O tytuł finalisty walczyło ponad 700 jednostek samorządowych.

Powiat chrzanowski wyróżniony

Fot. Janusz Kawala, sekretarz powiatu chrzanowskiego podczas gali finałowej w Warszawie

Konkurs Markowy Samorząd  to nowa inicjatywa wydawnictwa Wolters Kluwer Polska, którą zainteresowało się ponad 700 jednostek samorządowych różnego szczebla z całego kraju.
We wtorek 28 maja w warszawskim Hotelu Sofitel Victoria odbyła się finałowa gala pierwszej edycji konkursu. Jego ideą było wyróżnienie i nagrodzenie tych JST, którym udało się wypracować własną markę, rozwijać ją i konsekwentnie budować dobry wizerunek swojego regionu. Pod uwagę brano też dynamiczny rozwój i dobre wskaźniki ekonomiczne.

Za zajęcie III miejsca powiat chrzanowski otrzymał dyplom oraz dwa vouchery na roczny abonament na program LEX Navigator Postępowanie Administracyjne oraz na czytnik z kompletem e-book-ów dla administracji. Nagrodę odbierał Janusz Kawala, sekretarz powiatu chrzanowskiego.

Więcej pod adresem www.markowysamorzad.pl

Laureaci konkursu:

Kategoria: Gmina Wiejska

• I Gmina Tarnowo Podgórne
  • II Gmina Długołęka
  • III Gmina Ciasna
  • Wyróżnienie Gmina Morawica

Kategoria : Gmina Miejsko – Wiejska

• I Gmina Stronie Śląskie
  • II Gmina Pobiedziska
  • III Gmina Kórnik

Kategoria: Gmina miejska (łącznie z miastami na prawach powiatu)