Zapraszamy na 9 Małopolski Festiwal Smaku - Półfinał oświęcimski 30 czerwca

Małopolski Festiwal Smaku jest cyklicznym, największym wydarzeniem kulinarnym w regionie, ale też w Polsce. Stanowi zasadniczy elementem promocji małopolskich wyrobów i potraw regionalnych  mając na celu uhonorowanie najlepszych producentów żywności regionu.

Zapraszamy na 9 Małopolski Festiwal Smaku - Półfinał oświęcimski 30 czerwca

W festiwalu mogą uczestniczyć: producenci wyrobów spożywczych prowadzący zarejestrowaną działalność gospodarczą, rolnicy, w tym w szczególności rolnicy prowadzący gospodarstwa ekologiczne, koła gospodyń wiejskich, gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia, osoby fizyczne, lokalne grupy działania, posiadające siedzibę w Województwie Małopolskim

Wystawców zainteresowanych udziałem w poszczególnych półfinałach zapraszamy do zapoznania się z warunkami udziału zawartymi w Regulaminie 9 Małopolskiego Festiwalu Smaku. Zgłoszenia na oświęcimski półfinał są przyjmowane tylko do 21 czerwca.

Załącznik