Małopolska w Finałach

W dniach 17 - 20.06.2013 w Suchym Borze k. Opola odbywały się zawody półfinałowe Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorów i juniorek . W turnieju bardzo dobrze spisały się pary małopolskie. Awans do Finałów Mistrzostw Polski w kategorii juniorek uzyskały zawodniczki chrzanowskiego PMOS-u  Justyna Wierzgacz i Aleksandra Szczurek . Ta sama sztuka udała się zawodnikom krakowskiego WAWELU Marcinowi Nowakowskiemu i Szymonowi Zychowi.

Małopolska w Finałach

Fotografia: PMOS Chrzanów

 

Całość półfinałowej rywalizacji wyglądała  następująco:

Juniorki

 

1. Gryma Joanna/Baron Aleksandra (MUKS PW M.Pasek Będzin)
2. Szczepińska Majka/Szostok Angelika (Silesia Volley MOSiR Mysłowice)
3. Pfeifer Inez/Szajer Marta (Silesia Volley MOSiR Mysłowice)
4. Justyna Wierzgacz/Aleksandra Szczurek (UMKS-PMOS Chrzanów)
5-6.
- Świstek Klaudia/Pietrek Martyna (Silesia Volley MOSiR Mysłowice)
- Olipra Weronika/Jaszkowska Magdalena (UKS 22 Kraków)
7-8.
- Dergun Katarzyna/Wolańska Sylwia (MKS Polonia Przemyśl)
- Witkoś Aleksandra/Czarnowska Kinga (KKS Karpaty Krosno)
9-12.
- Tyrańska Magdalena/Klocek Olga (UKS 22 Kraków)
- Gebauer Justyna/Tietz Aleksandra (Pila Vinco Krapkowice)
- Wierzbińska Karolina/Rzepka Małgorzata (NTSK Nysa)
- Szczubiał Magdalena/Dec Aleksandra (NTSK Nysa)
13-16.
- Merda Wiktoria/Kozik Izabela (UMKS-PMOS Chrzanów)
- Pyziak Magdalena/Jadach Elwira (NTSK Nysa)

 

juniorzy

 

1. Łysikowski Mateusz/Wierzbicki Tomasz (K.S.Siatkarz Beskid Skoczów)
2. Bernat Bartosz/Golka Sebastian (MMKS Kędzierzyn - Koźle)
3. Herman Oskar/Kowalski Adam (EXACT System Norwid Częstochowa)
4. Marcin Nowakowski/Szymon Zych (Wawel Kraków)
5-6.
- Mazurek Jeremiasz/Bąk Szymon (MMKS Kędzierzyn - Koźle)
- Sachnik Gracjan/Pizuński Tomasz (LZS TOR Dobrzeń Wielki)
7-8.
- Niestrój Radosław/Małysza Adam (TS Volley Rybnik)
- Podlewski Paweł/Zawadzki Paweł (MKS MOS Płomień Sosnowiec)
9-12.
- Stach Wojciech/Korczyk Jakub (MMKS Kędzierzyn - Koźle)
Stręk Hubert/Pieniążek Piotr (WKS Wawel Kraków)
Sowula Konrad/Masel Sebastian (WKS Wawel Kraków)
- Groszek Piotr/Grędysa Patryk (AKS Resovia Rzeszów)
13-16.
- Pałka Szymon/Jakubek Dariusz (AKS Resovia Rzeszów)
- Szalacha Michał/Kędzierski Michał (AKS Resovia Rzeszów)
Ćwiertnia Tomasz/Zawadzki Krystian (MKS Andrychów)