Wybiorą najlepszego sołtysa

Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów ogłosiło konkurs "NAJLEPSZY SOŁTYS  WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO AD' 2012". Jest o co walczyć – zwycięskie sołectwo zdobędzie 50 tys. zł.

Wybiorą najlepszego sołtysa

Konkurs jest jedną z form uznania pracy sołtysa na rzecz swojej lokalnej społeczności i okazją do rozpowszechnienia dobrych praktyk. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi  w  Zelkowie w gminie Zabierzów, skąd pochodzi ubiegłoroczny laureat konkursu Andrzej Krawczyk. Uroczystość ogłoszenia wyników odbędą się 17  sierpnia.
Fundatorem nagrody głównej jest województwo małopolskie. Jest ona przeznaczona na wsparcie inicjatyw lokalnych w zwycięskim sołectwie.
Informacje dostępne są na stronie

www.malopolskie.pl<http://malopolskie.pl/Wspolpraca/Regionalna/?id=10463>

Kwestionariusz