BEZPŁATNE PORADY OBYWATELSKIE W TRZEBINI

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad obywatelskich. Doradca podczas poradnictwa udziela wsparcia w sprawach: rodzinnych, mieszkaniowych, świadczeń socjalnych, zatrudnienia i bezrobocia, dziedziczenia oraz szeroko rozumianych stosunków międzyludzkich itp.

BEZPŁATNE PORADY OBYWATELSKIE W TRZEBINI

Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga” w Libiążu uprzejmie informuje, że w ramach realizowanego projektu „Świadomy Obywatel Powiatu Chrzanowskiego” w Urzędzie Miejskim w Trzebini, przy ul. Piłsudskiego 14a zostaną zorganizowane kolejne Dni Porad Obywatelskich.

Wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Trzebinia serdecznie zapraszamy w dniach:

• 27 sierpnia 2013 roku (wtorek) w godzinach od 11:00 do 17:00
  • 28 sierpnia 2013 roku (środa) w godzinach od 9:00 do 15:00

Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się na konkretny dzień i godzinę na listę znajdującą się
  na Dzienniku Podawczym lub pod numerem telefonu 32/612 12 27.