Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Drużyna chłopców z chrzanowskiego LOK-u obroniła tytuł V-ce Mistrza Polski w dwuboju obronnym

Zawody w których brali udział reprezentanci Powiatu, równocześnie reprezentanci małopolski odbyły się w Jednostce Wojskowej Bydgoszczy w dniach 6-7 września.

Drużyna chłopców z chrzanowskiego LOK-u obroniła tytuł V-ce Mistrza Polski  w dwuboju obronnym

Zdjacia: LOK Chrzanów

 

Ogółem w Mistrzostwach wzięło udział 15 zespołów reprezentujących województwa, łącznie 90 zawodników walczących o tytuł Mistrzów Polski.  Młodzi adepci koła strzeleckiego „Kadet” PMDK - LOK Chrzanów, walczyli w dwóch konkurencjach: bieg na odcinku dwóch kilometrów połączony z rzutem granatem i strzelaniem do tarcz biathlonowych oraz w pojedynku strzeleckim. Młodzież walczyła zespołowo reprezentując Małopolskę wspólnie z drużyną dziewcząt z Igołomii-Wawrzeńczyce. To już nie pierwsze wysokie lokaty w sportach obronnych „młodych kadetów”, mają za sobą już kilkakrotne osiągnięcia na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskich. Chętnych strzelców zapraszamy na zajęcia do Chrzanowskiego LOK-u i  koła strzeleckiego „Kadet”.

 

Skład Drużyny:

 

Paweł Brzózka – (PSLO Trzebinia)

 

Piotr Tompalski -(PSLO Trzebinia)

 

Paweł Wysowski – (ZSTU Trzebinia)