Skorzystaj z bezpłatnych porad obywatelskich

Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga” w Libiążu zaprasza mieszkańców gminy do skorzystania z bezpłatnych porad obywatelskich.

Skorzystaj z bezpłatnych porad obywatelskich

Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga” w Libiążu informuje, że w ramach realizowanego projektu „Świadomy Obywatel Powiatu Chrzanowskiego” w Libiąskim Centrum Kultury przy ul. Górniczej 1 zostaną zorganizowane Dni Porad Obywatelskich.
Doradca (z wykształcenia prawnik) podczas poradnictwa udzieli wsparcia w sprawach: rodzinnych, mieszkaniowych, alimentacyjnych, świadczeń socjalnych, zatrudnienia i bezrobocia, dziedziczenia, spadków oraz szeroko rozumianych stosunków międzyludzkich.

17 października  (czwartek) w godz. 11:00 - 17:00
18 października (piątek) w godz. 9:00 -15:00

Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się na konkretny dzień i godzinę na listę znajdującą się  w sekretariacie Libiąskiego Centrum Kultury przy ulicy Górniczej 1  lub pod nr. tel. 32/627 37 10.