Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Zapraszamy na II Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych

Zapraszamy do udziału w II Powiatowym Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się 15 października w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie.

Zapraszamy na II Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych

Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych to przedsięwzięcie mające na celu wymianę doświadczeń, zainicjowanie wspólnych przedsięwzięć, przedstawienie form wsparcia, jak również integrację organizacji z powiatu chrzanowskiego.

W trakcie tegorocznego spotkania zostaną wręczone Nagrody Starosty Chrzanowskiego dla osób i organizacji wyróżniających się w działalności społecznej  „Bonum facere” oraz „Optimo modo”.
Do udziału w forum zaprosiliśmy przedstawicieleli Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, którzy przedstawią możliwości współpracy dla organizacji pozarządowych.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności do 11 października mailowo na adres: promocja@powiat-chrzanowski.pl lub telefonicznie tel. 32/ 625 79 46.

 

Program spotkania