Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Wynajmij halę sportową i spędzaj aktywnie czas

Lubisz aktywnie spędzać czas? Zapraszamy do hal sportowych i sal gimnastycznych w szkołach ponadgimnazjalnych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny za wynajem i dogodną lokalizację.
Wynajmij halę sportową i spędzaj aktywnie czas

Fot. Jakub Zieliński, prezes spółki Zarząd Obiektów Powiatowych

 

Wynajmem zajmuje się Zarząd Obiektów Powiatowych sp. z o.o.

- Spółka powstała, by ułatwić dostęp do obiektów sportowych w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu chrzanowskiego. W niedalekiej przyszłości będziemy zarządzać lodowiskiem przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie – mówi Jakub Zieliński, prezes spółki.

Spółka zarządza pięcioma obiektami: halą i salą gimnastyczną przy I Liceum Ogólnokształcącym w Chrzanowie, halą sportową przy Zespole Szkół w Libiążu, halą przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini, halą w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini i salą gimnastyczną przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie. Od 6 grudnia będzie także zarządzać lodowiskiem przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie.

Sale i hale mogą wynajmować zarówno osoby prywatne, jak i instytucje, stowarzyszenia i firmy.

 

Więcej na stronie spółki Zarząd Obiektów Powiatowych