Zapoczątkowali pływackie tradycje

W I  Zawodach Pływackich Powiatu Chrzanowskiego wzięło udział 167 zawodników od 5 do 61 lat. Rozegrano ponad 18 konkurencji indywidualnych i sztafetowych. Celem imprezy było zapoczątkowanie tradycji pływackich w powiecie.

Zapoczątkowali pływackie tradycje

Organizatorem październikowych zawodów były: UKS SP 8 Chrzanów i Kryta Pływalnia "Cabańska Fala" w Chrzanowie. Współorganizatorami były: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie i Urząd Miejski w Chrzanowie. Honorowy patronat nad zawodami objęli: starosta Adam Potocki i burmistrz Chrzanowa Ryszard Kosowski.

Wyniki zawodów