W Chrzanowie mamy lodowisko

Mieszkańcy powiatu chrzanowskiego mogą już korzystać z lodowiska w sąsiedztwie II liceum przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie. 7 grudnia starosta Adam Potocki i burmistrz Chrzanowa Ryszard Kosowski uroczyście przecięli wstęgę, a potem wjechali na lód.

W Chrzanowie mamy lodowisko

Ceremonię otwarcia lodowiska uświetnił pokaz jazdy figurowej na lodzie Uczniowskiego Klubu Łyżwiarskiego z Katowic. Pierwszego dnia wstęp na lodowisko był bezpłatny.

Inwestycja realizowana przez powiat chrzanowski w dwóch etapach  kosztuje blisko 3 mln zł. W kosztach partycypuje gmina Chrzanów. Lodowisko jest obiektem sezonowym, które na wiosnę zostanie zdemontowane, by można było korzystać z boiska sportowego. Na wiosnę płyta lodowiska będzie rolowana pasami i składana w kanale technologicznym.

WIECEJ ZDJĘĆ  - ZAPRASZAMY NA NASZEGO FB